Reklama


Dlaczego warto? -Po pierwsze zasięg. Kanał TV Wielkopolska jest dostępny całą dobę w jakości HD, w największych sieciach telewizji kablowych w województwie. Kanał TV Wielkopolska codziennie informuje o sprawach ważnych dla mieszkańców okolic Poznania, Leszna, Gniezna, Konina, Kalisza i Piły. Liczba naszych odbiorców jest liczona w setkach tysięcy posiadaczy dekoderów operatorów cyfrowych kablówek na terenie całego województwa wielkopolskiego. To się opłaca pod każdym względem!

Czytelnicy gazet i portali internetowych zobaczą ofertę Twojej firmy. Słuchacze radia usłyszą o Twojej firmie. A widzowie TV Wielkopolska i ZOBACZĄ i USŁYSZĄ o tym, co potrafi dla nich zdziałać Twoja firma!!!

Byli i obecni Klienci TV Wielkopolska: Koleje Wielkopolskie, Gmina Kazimierz Biskupi, Firma El-Bud Śrem, Gmina Sieraków, Gmina Międzychód, Wielkopolska Gildia Rolno-Ogrodnicza, ZOO Safari Borysew, Liceum Ogólnokształcące w Turku, Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego, Gminna Biblioteka Publiczna w Grzegorzewie, Miasto Słupca, Starostwo Powiatowe w Koninie, Firma Konspol, Gmina Babiak, Starostwo Powiatowe w Gnieźnie, Gmina i Miasto Witkowo, Firma And-Gum Konin, Miasto Konin, Miasto Czarnków, Starostwo Powiatowe w Słupcy, Ośrodek Szkolenia Kierowców Wawrzyniak w Koninie, Miasto Września, Starostwo Powiatowe w Międzychodzie, Poseł na Sejm Bartosz Józwiak, Firma Kupiec, Komenda Główna Państwowej Straży Pożarnej w Warszawie, Miasto Śrem, Gmina i Miasto Nowy Tomyśl, Gmina i Miasto Rychwał, Firma Gumo-Tech Konin, Poseł na Sejm Ryszard Bartosik, Salon Mody Elka, Europoseł Krystyna Łybacka, Europoseł Andrzej Grzyb, Hotel Stara Gorzelnia w Licheniu, Miasto Turek, Gmina Strzałkowo, Intermarche w CH Ferio w Starym Mieście, Gmina Powidz, Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Kole, Przegląd Koniński, Starostwo Powiatowe we Wrześni, Gmina i Miasto Kleczew, Opel Domcar, Grupa TVN, Starostwo Powiatowe w Środzie Wielkopolskiej, Nova TV, Miejski Zakład Gospodarki Odpadami Komunalnymi w Koninie, Zespół Szkół Rolniczych w Kaczkach Średnich, Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Koninie, Telewizja Polska, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Koninie, Zespół Szkół Technicznych w Turku i wielu innych zadowolonych Klientów…
Reklama w TV Wielkopolska:
62-510 Konin
ul. Zakładowa 7
reklama@wielkopolska.tv


Ta strona korzysta z plików cookie.